Wóz na medal, czyli jakie elementy wyposażenia zamówić, aby potem danym pojazdem podróżowało się wygodnie, miło i bezpiecznie

Polacy zazwyczaj kupują używane samochody, bo te najnowsze modele pozostają niestety tylko w sferze marzeń. Przeciętny obywatel jest w stanie sfinansować kupno wozu, który kosztuje maksymalnie dwadzieścia tysięcy. Ostatecznie i tak należy później do poniesionych kosztów doliczyć co najmniej pięć tysięcy, na przykład na drobne naprawy, ponieważ w używane samochody ciągle trzeba inwestować.

bmw

Autor: Yahya S.
Źródło: http://www.flickr.com

A kiedy współwłaściciel upora się z najbardziej koniecznymi naprawami, to wtenczas może pomyśleć o sprawach mniej istotnych, choć znacznie poprawiających wygodę podróżowania. Zapach wnętrza samochodu na pewno nie pozostaje bez znaczenia – fiaty, którymi podróżowali kierowcy palacze nie znajdą zbyt szybko nowego właściciela. W tym przypadku mało skuteczne okazują się popularne zapachy, choć na pewno są one przydatne, gdyż w miarę efektywnie kamuflują nieprzyjemną woń np. nieczęsto czyszczonej tapicerki. Kobiety najczęściej zamawiają zapachy kwiatowe lub owocowe, natomiast faceci preferują np. te morskie. Ponieważ kierowca jest najważniejszą osobą w danym samochodzie, to właśnie on potrzebuje paru naprawdę przydatnych akcesoriów. Do nich oczywiście wliczymy nakładkę do kierownicy, ergonomiczne gałki zmiany biegów czy nareszcie nawet okulary przeciwsłoneczne, jak również te ułatwiające jazdę o zmroku. Z kolei pasażerowie, a zwłaszcza niemowlęta potrzebują rolet zabezpieczających przed oślepiającym słońcem. A posiadacze kotów obowiązkowo muszą wyposażyć bagażnik fiata w matę, aby potem nie odkurzać sierści z tapicerki. Nie od dziś wiadomo, że wygoda podróżowania musi także łączyć z funkcjonalnością. Stąd chyba żaden posiadacz wozu nie wyjeżdża w podróż bez dywaników.

mercedes

Autor: Alexander Nie
Źródło: http://www.flickr.com

Dzisiaj wiele gadżetów samochodowych kupuje się w sieci, dlatego internauci,a równocześnie współwłaściciele pojazdów, często wpisują w wyszukiwarki hasła dywaniki gumowe mercedes bądź dywaniki samochodowe do forda, a nawet tira.

Wciągnął Cię nasz artykuł? W takim razie zaloguj się na naszą nową stronę – tam można zobaczyć ponadto różne fakty, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Pomimo tego że marka auta bywa być sprawą najważniejszą, to jednak kupujący zwracają uwagę również i na logo wytwórcy. Kierowcy dokonujący nieprzypadkowych wyborów wpisują w internet np. frazę dywaniki gumowe bmw i zarazem sprawdzają opinie dotyczące wymienionego produktu. Bądź co bądź, tutaj nie każdy chce oszczędzać na tych zakupach, lecz każdy chce mieć gwarancję, że za rok lub dwa nie będzie musiał kupować następnego kompletu dywaników.

You may also like...