białe zęby
Białe zęby bezsprzecznie są ogromnym atutem zarówno u kobiet jak także u mężczyzn, na nieszczęście nie każdy z nas zdoła pochwalić się śnieżnobiałym uśmiechem.

Wybielanie zębów u dentysty – w jaki sposób wygląda i czy daje właściwe efekty?

Białe zęby zapewne są sporym atutem zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, na nieszczęście nie każdy z nas może pochwalić się śnieżnobiałym uśmiechem.

biały uśmiech
Autor: BP
Źródło: BP

Częstokroć poniektóre osoby mają z natury ciemniejsze zęby i na nieszczęście nic nie jesteśmy w stanie na to poradzić. Naturalnie możemy stosować rozmaite pasty wybielające czy nakładki (odkryj serwis), chociaż otrzymany wynik nie zawsze jest zadowalający. Wobec tego dzisiaj coraz większą renomą cieszy się wybielanie zębów u dentysty.

Wszelki profesjonalny gabinet stomatologiczny Wrocław oferuje wybielanie zębów. Wybielanie zębów zdoła odbywać się przeróżnymi metodami, na przykład za sprawą specjalnej lampy. W jaki sposób wygląda takie wybielanie? A więc po drobiazgowym oczyszczeniu zębów i zabezpieczeniu ich światłoutwardzalnym żelem nanosi się na zęby preparat wybielający. Następnie przez mniej więcej 20 minut zęby pozostają naświetlone przy użyciu specjalnej lampy. W toku jednego całego zabiegu naświetlanie realizuje się dwa lub trzy razy. Naturalnie wybielanie zębów jest przeprowadzane pod okiem fachowca, jedynie kompetentny i doświadczony dentysta (tutaj) wrocław zdoła wykonać taki zabieg. Na szczęście oddając się w ręce doświadczonego stomatologa masz gwarancję, iż efekt będzie naprawdę ogromnie zadowalający.

wybielanie
Autor: birdco.pl
Źródło: birdco.pl

Metody, jakie stosuje stomatolog wrocław naprawdę dają rezultaty, gdyż jest to profesjonalne, gabinetowe wybielanie, którego nie jesteśmy w stanie przeprowadzić na własną rękę w domu. Jednak dentyści proponują także wybielanie domowe, jakie polega na stosowaniu przezroczystych nakładek na zęby i preparatu wybielającego. Nakładki takie są realizowane indywidualnie w gabinecie stomatologicznym, tak by były rzetelnie dostosowane do zębów pacjenta. Efekt zdoła być dostrzegalny już po drugim użyciu, aczkolwiek zaleca się zastosowanie nakładek przynajmniej przez 2 tygodnie. Jest to teraz jeden z lepszych i bardziej polecanych zabiegów wybielania zębów.