Wybielanie zębów u dentysty – w jaki sposób wygląda i czy daje właściwe efekty?

Białe zęby zapewne są sporym atutem zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, na nieszczęście nie każdy z nas może pochwalić się śnieżnobiałym uśmiechem.

biały uśmiech

Autor: BP
Źródło: BP

Częstokroć poniektóre osoby mają z natury ciemniejsze zęby i na nieszczęście nic nie jesteśmy w stanie na to poradzić. Naturalnie możemy stosować rozmaite pasty wybielające czy nakładki, chociaż otrzymany wynik nie zawsze jest zadowalający. Wobec tego dzisiaj coraz większą renomą cieszy się wybielanie zębów u dentysty.

Wszelki profesjonalny gabinet stomatologiczny Wrocław oferuje wybielanie zębów. Wybielanie zębów zdoła odbywać się przeróżnymi metodami, na przykład za sprawą specjalnej lampy. W jaki sposób wygląda takie wybielanie? A więc po drobiazgowym oczyszczeniu zębów i zabezpieczeniu ich światłoutwardzalnym żelem nanosi się na zęby preparat wybielający. Następnie przez mniej więcej 20 minut zęby pozostają naświetlone przy użyciu specjalnej lampy. W toku jednego całego zabiegu naświetlanie realizuje się dwa lub trzy razy. Naturalnie wybielanie zębów jest przeprowadzane pod okiem fachowca, jedynie kompetentny i doświadczony dentysta wrocław zdoła wykonać taki zabieg. Na szczęście oddając się w ręce doświadczonego stomatologa masz gwarancję, iż efekt będzie naprawdę ogromnie zadowalający.

wybielanie

Autor: birdco.pl
Źródło: birdco.pl

Metody, jakie stosuje stomatolog (wykonuje również implanty warszawa ursynów) wrocław naprawdę dają rezultaty, gdyż jest to profesjonalne, gabinetowe wybielanie, którego nie jesteśmy w stanie przeprowadzić na własną rękę w domu. Jednak dentyści proponują także wybielanie domowe, jakie polega na stosowaniu przezroczystych nakładek na zęby i preparatu wybielającego. Nakładki takie są realizowane indywidualnie w gabinecie stomatologicznym, tak by były rzetelnie dostosowane do zębów pacjenta. Efekt zdoła być dostrzegalny już po drugim użyciu, aczkolwiek zaleca się zastosowanie nakładek przynajmniej przez 2 tygodnie. Jest to teraz jeden z lepszych i bardziej polecanych zabiegów wybielania zębów.

You may also like...