Wydruk wielkoformatowy lub kalendarz ze zdjęciami- doskonały prezent

Myśląc nad idealnym prezentem dla znajomych na rocznicę ślubu lub urodziny, warto sprawdzić co w ofercie mają firmy drukujące fotografie wielkoformatowe. Wystarczy przynieść wybrane zdjęcie, w odpowiednim formacie i przekazać je specjalistom. Świetnym prezentem dla osób, które zwracają dużą uwagę na stylistykę swojego wnętrza będą wydruki na płótnie.

Kalendarz

Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Tego typu druk – (druk na tkaninach oferuje firma Tritex) wykonywany jest na materiale podobnym do malarskiego płótna. Wybrana grafika przypomina obraz jak również może służyć za elegancki dodatek przykładowo salonu bądź sypialni solenizantów. Dobrze jest wyszukać odpowiednią firmę, która specjalizuje się w takich wydrukach, ponieważ muszą one być trwałe i nie podatne na promienie słoneczne. Istotne będzie zachowanie nasyconych kolorów ulubionego zdjęcia drukowanego na płótnie.

Takie firmy posiadają w swojej ofercie również inne rodzaje prezentów z fotografiami w roli głównej. Między innymi będą to fotokalendarze czy też fotoksiążki. Fotoksiążki to perfekcyjny prezent dla pary młodej. Ostatnio popularne stało się tworzenie fotoksiążek z najładniejszymi zdjęciami ślubnymi. Taki prezent na pewno spodoba się znajomym. Studia fotograficzne nierzadko mają w swojej ofercie tego rodzaju rozwiązania zamiast znanych wszystkim albumów z fotografiami.

Fotokalendarze natomiast to doskonały prezent dla mamy i taty. Kto nie chciałby mieć kalendarz ze zdjęciami swojej pociechy. Jest to również świetny prezent przykładowo dla babci lub dziadka, kiedy chcą mieć w swoim mieszkaniu zdjęcie wnuka. Kalendarze drukuje się w różnych formatach, mogą zawierać kilka kartek lub możemy je wydrukować w formie plakatu z kalendarzem.

Ulubione zdjęcie z podróży też świetnie sprawdzi się na fotokalendarzu. Wspomnienia z wakacji będą z nami cały rok i będzie można nacieszyć oczy ulubionymi widokami. Zarówno utworzenie wydruku na płótnie jak i fotokalendarza będzie wymagało posiadania zdjęcia w dobrej jakości. Gdy nie jesteśmy zdecydowani, która z form będzie najlepiej nadawała się, dobrze jest poprosić o radę fotografów w firmie, którzy chętnie doradzą nam odpowiedni prezent.

You may also like...