Wykorzystanie zdrowego oleju kokosowego oraz babki płesznik

Kokosowy olej znalazł użycie jako specyfik kosmetyczny i spożywczy. W tym pierwszym wypadku, stosowany zewnętrznie, będzie doskonały w formie maseczek, szamponu , oliwek do ciała jak też maści.

olej kokosowy biooil

Autor: swimboy1
Olej kokosowy Biooil ma duże działanie nawilżające a także jest powszechnie używany w kosmetyce: dzięki niemu włosy stają się mięciutkie, lśniące i mocne, hartuje cebulki włosów, może skutecznie wspierać kurację przeciwłupieżową jak też minimalizować łuszczenie skóry, intensyfikuje nawilżenie skóry a także zapobiega rozdwajaniu końcówek włosów – kliknij po źródło. Ze względu na konsystencję oliwa czosnkowa goodfood jest doskonały do smarowania pieczywa, zastąpi masełko w pieczeniu. Jest wytrzymały na wysokie temperatury i w przeciwieństwie do innych tłoczonych na zimno oliw jest idealny do smażenia. Jego wonność nada daniom oryginalnego orientalnego smaczku.

Babka płesznik i jajowata zaś jest to roślina, która ma działanie podobne do siemienia lnianego – dopomaga uregulować pracę jelit. Poza tym osłabia oznaki hemoroidów, normuje poziom cukru we krwi u ludzi z cukrzycą typu 2 a także łagodzi oznaki łuszczycy i trądziku . Ponadto pomaga odchudzić się i jest bezpieczna dla pań w ciąży. Nasionka babki płesznik ułatwiają wypróżnianie, jako że po kontakcie z wodą uwalniają śluz jak też tworzą żel upraszczający przesuwanie mas zalegających w jelitach. W związku z tym poleca się je używać pomocniczo w leczeniu okresowych zatwardzeń. Podczas użytkowania nasion babki płesznik zalecane jest picie dużej ilości płynów (najodpowiedniej wody).

Dodatkowo babkę płesznik możesz stosować przy hemoroidach.

Podobał Ci się zaprezentowany tekst? Jeżeli tak, poczytaj wartościowe informacje, które z inspiracją opisaliśmy w najnowszym artykule.

Babka płesznik nie jedynie ureguluje pracę jelit, lecz też złagodzi bóle oraz świąd i zmniejszy krwotoki.

You may also like...