Z jakiego powodu trzydziestolatki lubią kupować torebki, a zakupy najczęściej robią w świetnie zaopatrzonych slepach

Każda kobieta, która lubi szykownie wyglądać, chce, żeby w jej garderobie, oprócz modnych bluzek albo trzewików, znalazły się także torebki w różnych odcieniach i wielkościach. Nie bez znaczenia jest też ich fason, bo co spodoba się nastolatce, tego chyba nie wybierze żadna siedemdziesięciolatka. Jak widzimy, wiek zupełnie nie redukuje zakupowego zapału – zarówno matki, jak i córki chętnie udają się do butików z galanterią skórzaną.

torebka damska

Źródło: flickr.com
Torebka jest niejako wizytówką kobiecości – przecież w mniej albo bardziej przepastnych kieszeniach są schowane najprawdziwsze damskie czy dziewczęce skarby: od najzwyklejszych, lecz użytecznych chusteczek rozpoczynając, a na drogich pudrach do twarzy kończąc. Jednym zdaniem, bez torby właściwe żadna dama, czy to rozwódka, czy singielka, nie wychodzi za próg swojego mieszkania. Nieco inaczej przedstawiana kwestia wygląda w przypadku tych przedstawicielek płci pięknej, które zajmują ważne stanowiska. Tutaj wygląd bywa priorytetem.

Z tego powodu kobiety biznesu nawet nie planują oszczędzać na zakupowych wydatkach. W trakcie oglądania sklepowych witryn ich wzrok najczęściej pada na aktówki damskie , wykonane rzecz jasna ze skóry wysokiej jakości. Zobaczmy, na co panie zwracają szczególną uwagę przy wyborze najwłaściwszego modelu. Aktówki damskie bywają obecnie dostępne w wielu odcieniach, więc czterdziestolatki coraz częściej rezygnują z klasycznej czerni na rzecz jaskrawej czerwieni, która przyciąga wszystkich współpracowniczek. Oprócz nietuzinkowego koloru liczy się również funkcjonalność, więc torebka musi obowiązkowo mieć co najmniej dwie kieszenie zamykane na zamek błyskawiczny i rzecz jasna mieścić parę pękatych teczek formatu A4.

torebka

Autor: HimmelrichPR
Źródło: http://www.flickr.com
Najbardziej praktyczne są dwa nieduże uchwyty, lecz dłuższy pasek na ramię również się przydaje. Dla dam liczy się głównie duży wybór, z tego powodu najchętniej kupowałyby w… hurtowniach. Liczba oferowanych modeli bywa w takich miejscach ogromna. Taka hurtownia torebek skórzanych (na przykład ta) proponuje swój asortyment nade wszystko sklepom, lecz znajdziemy na terenie kraju i takie lokale, które obsługują też klientów indywidualnych. A jeśli któraś z przedstawicielek płci pięknej zamierza odwiedzić to miejsce, to koniecznie musi zarezerwować kilka godzin, ponieważ dokonanie właściwego wyboru do łatwych zadań najprawdopodobniej nie będzie się zaliczało.

You may also like...