Zabawki na Boże Narodzenie

Już niedługo Gwiazdka, zatem trzeba zastanowić się, co w tym roku pod choinkę naszym pociechom sprezentuje święty Mikołaj. Dar ma być unikatowy i dobrze dobrany. W artykule przybliżamy trzy arcyciekawe propozycje prezentowe, które bez wątpienia przypadną do gustu każdemu dzieciakowi. Każdy z tych towarów wszechstronnie rozwija umiejętności malucha oraz daje sporo godzin zabawy.

plac zabaw dla dzieci

Autor: Miejsca Dzieci
Źródło: Miejsca Dzieci

Po pierwsze, angry birds gra planszowa to warta uwagi zabawka. Bez wątpienia każdy słyszał o grze Angry Birds na urządzenia mobilne. Jeżeli nie, zaprezentujmy prędko ten fenomen mobilny: gra zasadza się na wyrzucaniu z procy tytułowych birds w celu rozwalenia świnek. Ta niskobudżetowa gra fińskiego wytwórcy gier elektronicznych uzyskała wielką popularność w trakcie ostatnich trzech lat. W Angry Birds gra już kilkadziesiąt milionów użytkowników. A dziś wkurzone ptaki wydostały się z wyświetlaczy smartfonów i tabletów do rzeczywistości. Angry Birds gra planszowa doskonale pobudza refleks i umiejętności ruchowe twojego dziecka. Ten wspaniały prezent dostaniesz już za około 89 złotych w dobrych sklepach z zabawkami, również tych cyfrowych.

Piłeczkowy wulkan to produkt sławnego wytwórcy zabawek Fisher Price. Jest kierowany dla najmłodszych dzieci, które właśnie uczą się stać w pionie. Pociecha wrzuca kolorowe kuleczki do środka wulkanu, a następnie może je wyrzucać stamtąd w malowniczy sposób. Piłeczkowy Wulkan zachęca berbecia do wykonywania pierwszych kroków i eksplorowania świata. Znakomity prezent dla młodego człowieka, który ukończył już 6 miesięcy.

O rety krety to gra zręcznościowa uznanej firmy Mattel dla maluchów w wieku powyżej czterech lat. Gra (https://magicplay.pl/?164,pl_ufo-crane) czerpie ze znanych od lat zabaw, które stymulują refleks. Zawodnicy mają jak najszybciej stuknąć specjalnym przyrządem krecika, który akurat się zaświecił. Im prędzej uda się dotknąć kreta, tym więcej plusów grający dostaje. Znakomita rozrywka na dużo radosnych godzin dla twojego berbecia i jego towarzysza. Zabawa świetnie ćwiczy refleks oraz skłania do miłej i sprawiedliwej rywalizacji.

You may also like...