Zabudowa czterokołowców dostawczych – zakres usług

Przedsiębiorstwa transportowe starają się systematycznie odmieniać swoje pojazdy, bo są to dla nich najważniejsze narzędzia pracy.
Wyposażają je w nowiutkie części samochodowe jak też odmieniają ich design, a nie myślą przy tym o fundamentach.

Taki pojazd powinien przede wszystkim dobrze sprawdzać się w pracy, czyli chronić kierowcę, pojazd i przesyłane towary. Gwarantują to m.in. zabudowy busów, do jakich należy już dużo usług – czytaj szerzej o zabudowach do busów. Jakie z nich są najistotniejsze? Podłogi w pojeździe spełniają ogromnie ważną funkcję, tym bardziej, jeśli to na nich rozstawia się różne produkty oraz ekwipunki. Powinny być przede wszystkim odporne na niekorzystne działanie płynów – oleju, wody a także kwasów. Nie mogą również nadto prędko się ścierać, stąd powinny wykazywać się wysoką solidnością. Zabudowując je, można wykorzystać specjalne tafle podłogowe, które pokrywa się na ogół warstewką antypoślizgową. Gwarantuje to większe bezpieczeństwo zarówno kierowcy, jak również samym przesyłanym produktom.

chrzciny

Autor: Franz Johann Morgenbesser
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o przyczepy ciężarowe – więcej o przyczepach ciężarowych przeczytasz tu, na ich ścianach powinny pojawić się specjalne panele ścienne. Będą one ochraniać samochód przed defektami wewnętrznymi. Taka zabudowa aut dostawczych pozwala także zadbać o higienę w pojeździe. Dzięki niej nic nie wylewa się w aucie, a w przypadku konieczności jego ścianki można z prostotą umyć i oczyścić.

Zwiększa to wartość całego pojazdu i powoduje, iż jazda nim jest ogromnie przyjemna oraz komfortowa. Do ponadplanowych usług należy m.in. docieplenie samochodu. Całą pakę obkłada się wtedy specjalną pianką, jaka spełnia właściwości termoizolacyjne.

You may also like...