Zanim wyjdziemy na plażę…

Trzy, dwa, jeden… Pora rozpocząć odliczanie! Lato zbliża się wielkimi krokami. A wraz z nim słońce oraz zadbane, opalone ciało. Aby nie pozostawiło na naszym ciele nieestetycznych plam, usuńmy martwy naskórek i przygotujmy do kąpieli słonecznych.


, które powinnyśmy stosować podczas kąpieli. Idealnie sprawdzi się tu domowy scrub sporządzony z np. fusów od kawy i żelu pod prysznic.

Odżywiajmy nasze ciało aby zapobiec starzeniu się skóry. Nie zapominajmy więc, aby po prysznicu wmasować w ciało nawilżający balsam. Jeśli wolimy bardziej odczuwalne nawilżenie wybierzmy olejki. Można dodawać je do stosowanych powszednio balsamów lub pokryć nimi zwilżoną skórę.
Zbawienne działanie posiada sok z marchwi – lekko przyciemni skórę, zmniejszając ryzyko oparzeń słonecznych. Kurację sokiem należy zastosować najpóźniej miesiąc przed planowanym urlopem.

Aby nasze ciało budziło jeszcze większy zachwyt, jest szansa by ostatecznie pozbyć się zbędnego owłosienia poddając się zabiegowi epilacji laserowej. Depilację można przeprowadzić samodzielnie w domu, jednak jej efekty są nietrwałe – bywa, że już następnego dnia nasza skóra przypomina w dotyku papier ścierny.

Chcielibyśmy zaprezentować Ci następny tekst na podobny temat. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba. Wejdź w link – w nim oczekuje na Ciebie interesujące zagadnienie (https://xrayprotect.pl/).

Laserowa depilacja jest o tyle bardziej skuteczna, że już na zawsze usuwa zbędne owłosienie występujące na ciele. Zobacz sam: goldwell.

Poddanie się zabiegowi depilacji, nie tylko pozwoli zrezygnować z maszynek, depilatorów czy kremów depilujących, ale zadba o wygląd naszej skóry, zapewni odpowiednią higienę ciała, oraz zdecydowanie doda nam pewności siebie. W Internecie możemy wyszukać wiele gabinetów kosmetycznych , które wykonują ten zabieg. Wystarczy, że wpiszemy w wyszukiwarce frazę: laserowe usuwanie owłosienia Białystok, a nasz krępujący problem odejdzie w zapomnienie. Więcej informacji: .

Obecnie, spore owłosienie na kobiecym ciele jest problemem, który zwraca uwagę. Czasami wynika on z urody kobiety, czasem jest przejawem zaburzeń hormonalnych. Mimo to w obu tych przypadkach nie jesteśmy zmuszone by żyć z tą wstydliwą przypadłością. I nawet jeśli metoda ta wymaga od nas pewnych środków pieniężnych, dobrze jest odłożyć fundusze na powrót do życia bez owłosienia. Zapomnijmy o niezręcznych kontaktach z innymi osobami, gdyż czasem tak niedużo trzeba by na nowo pokochać siebie i czerpać z życia pełnymi garściami.

You may also like...