Zastanawiasz się nad prezentem dla mężczyzny? Perfumy to świetny wybór

Przy okazji świąt czy imienin naszego taty, brata albo ukochanego, zawsze namyślamy się, czym go tym razem obdarować. Nie chcemy wręczać następnego krawata, kubka lub żartobliwego T-shirta, gdyż to szablonowe upominki, których nie możesz ponownie podarować bardzo bliskiej ci osobie. Szukasz czegoś wyjątkowego, a tym nieprzeciętnym prezentem mogą być perfumy. Jeżeli do tej pory obawiałaś się dobierać zapach dla kogoś innego aniżeli dla siebie, musisz wyzbyć się tych obaw, ponieważ to wcale nie tak ciężkie zadanie, jak myślałaś.

perfumy

Autor: Subratasw
Źródło: http://www.flickr.com
Przed udaniem się na zakupy dobrze jest poznać kilka ważnych informacji w temacie perfum. Po pierwsze zapachy podzielone są na kilka grup. Pierwszy typ to zapachy owocowe, jakie dodają sił i są niebywale pozytywne. Możesz je poczuć w perfumy paco rabanne lady million. Aromat mandarynki jest pomieszany tutaj z intensywnymi przyprawami, co daje naprawdę zdumiewający oraz niesłychanie kokieteryjny zapach.

Następna grupa to zapachy kwiatowe, które w perfumach męskich nie występują za często, jednak można je spotkać. Dużo bardziej popularne są zapachy orientalne – trwałe, a jednocześnie dość ciężkie, toteż nie nadają się na wszystkie okazje. Zapachy drzewne natomiast są wyjątkowo ciepłe, a jednym z najczęstszych jest aromat drzewa sandałowego. Trzeba pamiętać o rześkich zielonych zapachach, zawierających miłe wonie roślin – przeczytaj. Gdy już poznałaś typy zapachów, powinieneś wiedzieć o podstawowej zasadzie – perfumy dla mężczyzny muszą być delikatne, a zarazem

perfumy

Autor: Paul Blake Howard
Źródło: http://www.flickr.com

efektowne, toteż powąchaj choć parę propozycji, by wybrać zapach, który najbardziej będzie ci się podobać.

Warto też postawić na perfumy o zbliżonej kompozycji zapachowej do kosmetyków, których używa na co dzień, gdyż ich woń musi harmonizować z wodą perfumowaną, a nie odróżniać się od niej. Jeżeli w takim razie szukasz niezwykłych perfum dla swojego mężczyzny, idź do perfumerii i zdecyduj się na zapach, który cię uwiedzie. Szczególnie warty uwagi jest np. Comme Des Garcons, obok którego żadna kobieta nie przejdzie bez zainteresowania. Nie obawiaj się, że nie trafisz w gusta bliskiego ci pana, gdyż każdy zapach ma coś w sobie oraz zawsze na jakąś okazję będzie można go użyć, choćby na sobotnią imprezę ze znajomymi czy wspólną kolację.

You may also like...