Zniweluj na wakacje nadmierne owłosienie

Lato to pora roku, która zachęca nas do zrzucenia tony ciuchów i chwalenia się pięknie opalonym i zadbanym ciałem. Ale owo pięknie opalone i zadbane ciało nie powstaje z niczego. Musimy należycie zatroszczyć się o ciało i sylwetkę, i najlepiej zrobić to już o wiele wcześniej niż z chwilą wystąpienia pierwszych letnich dni. Najistotniejsze w tym wypadku jest nie tylko należycie wygładzona i opalona skóra, ale także dokładnie wydepilowana.

Depilator Braun Silk-épil 7 7951 Spa

Autor: Braun
Źródło: Braun
Współcześnie usuwanie zbędnego owłosienia nie jest już tematem tabu. Kobiety stosują różne sposoby na usunięcie zbędnego owłosienia, od standardowej maszynki począwszy, po kremy do depilacji na depilatorach skończywszy. Oczywiście efektywne zdają się być depilatory, ale w ich przypadku golenie włosków nie zawsze jest przyjemne – szczególnie, jeśli mówimy o okolicach bikini. (Więcej informacji o depilatorach znajdziesz tutaj: Braun depilator)W przypadku tych partii ciała o wiele lepiej spisują się kremy do depilacji, choć efekt utrzymuje się w przybliżeniu tyle samo co z chwilą zastosowania sprzętu jakim jest depilator.

Mówiąc o najlepszej skuteczności nie możemy zapomnieć o najefektywniejszej metodzie, jaką jest depilacja laserowa. Dzisiejsza technologia umożliwia usunięcie dodatkowego owłosienia praktycznie z każdej partii ciała i w zasadzie bez żadnego bólu.

Podoba Ci się tego typu tekst? To świetnie, jeżeli chcesz poznać coś podobnie niebanalnego, to z pewnością na pewno zaciekawi Cię też wiarygodna treść (https://www.dermamed.com.pl/czym-leczyc-rozstepy-ciazowe).

Inną sporą zaletą tej metody jest fakt, iż uzyskane w ten sposób rezultaty utrzymują się przez dość długi czas – co prawda depilację laserem powinno się raz na jakiś czas powtarzać, ale z przerwami znacznie dłuższymi niż w przypadku maszynki czy depilatora. Poza tym wyrastające włoski są z każdym razem coraz cieńsze i rzadsze, zatem efekt depilacji laserem może być finalnie solidny i trwały.
Rzecz jasna należy pamiętać, jeśli chodzi o depilację – niezależnie od tego na jaką metodę usuwania włosków się zdecydujemy – by brać pod uwagę jakość urządzeń, które używamy. W przypadku depilatorów warto np. wybrać firmę Braun, która wręcz od zawsze cieszy się przychylnymi opiniami ze strony klientów. Jeśli nastawiamy się na depilację laserem powinniśmy udać się do fachowego salonu, w którym doświadczony personel zatroszczy się o nasz komfort w czasie wykonywania depilacji. Kiedy z kolei kupujemy kremy, wybierzmy te, które oprócz eliminowania włosków także nawilżają i ujędrniają depilowane okolice ciała.

You may also like...