Zobacz, jak można się golić dokładnie i z klasą

Codzienne golenie się to istotna sprawa, wie o tym każdy facet. Niestety, większość rodaków woli kupować kiepskie przyrządy do golenia, co jest katastrofalnym błędem. Tanią jednorazową maszynką zwyczajnie nie da się skutecznie ogolić.

W tym niedługim wpisie prezentujemy cztery przydatne przedmioty, które powinien mieć w łazience każdy mężczyzna zamierzający wyglądać fantastycznie każdego dnia. Opiszemy maszynkę Merkur 34c, przydatny ałun w sztyfcie oraz zestaw pędzelek + krem do golenia.

maszynka

Źródło: flickr.com

Każdy, kto wcześniej wybierał zwyczajne plastikowe maszynki, zauważy wielką różnicę, gdy po raz pierwszy użyje w goleniu Merkur 34c. To fantastyczny nożyk o klasycznych formie i fakturze, w sam raz dopasowany do twarzy i dłoni. Dzięki mocnemu chwytowi wygodnie trzyma się go w ręce, co jest niesamowicie istotne dla skutecznego golenia. Merkur 34c ogoli nawet twardy zarost, nie naruszając za mocno twarzy. Plusem maszynki Merkur 34c jest solidność wykonania – nożyk ten można używać przez miesiące. Merkur 34c to zatem znakomity zakup dla mężczyzn, którzy chcą każdego ranka się golić. Bez konieczności częstego kupowania artykułów kosmetycznych.

Czy ta tematyka Cię pasjonuje? Jeśli tak, to przejrzyj link (https://bylola.pl/pl/c/sukienki-na-swieta-plus-size/138), pod którym odnajdziesz niezbędne Ci informacje – sprawdź, że Cię zainteresują na długi czas.

maszynka do golenia

Wartym uwagi dodatkiem do zestawu mężczyzny jest ałun w sztyfcie. Młodsi czytelnicy mogą nie orientować się, czym jest ta ważna substancja, więc przypomnijmy – ałun efektywnie tamuje krwotok. A więc ałun w sztyfcie to kluczowy element arsenału faceta, bo w trakcie golenia nierzadko pojawiają się małe uszkodzenia naskórka. Nie są one niebezpieczne, ale mocno przeszkadzają, bo krew może kapać przez spory czas. Ałun w sztyfcie użyty natychmiast po skaleczeniu od razu hamuje krwotok.

Na podsumowanie artykułu warto jeszcze dodać, że mężczyzna, który pragnie mieć klasyczny image, musi kupić również krem do golenia. Koniecznym uzupełnieniem do takiego kremu jest pędzelek – z pewnością kiedyś patrzyłeś, jak twój dziadek strzygł zarost, używając takiego fajnego wynalazku.

You may also like...